MARK-ROL Marek Piniarski sp. j.
MARK-ROL Marek Piniarski Sp. j.
Autoryzowany diler  Kubota Autorisé
SearchHamburger
Kubota Logo

CIĄGNIKI O WYJĄTKOWYCH ZALETACH

M7002

CIĄGNIKI O WYJĄTKOWYCH ZALETACH

Ciągniki rolnicze, ciągniki kompaktowe i kosiarki japońskiej marki Kubota zyskały uznanie na całym świecie dzięki ogromnej żywotności i wysokiej precyzji wykonania. Firma Kubota Corporation zdobyła również globalną renomę jako producent niezawodnych i oszczędnych silników wysokoprężnych.

Maszyny marki Kubota stanowią wyraz japońskiej filozofii kaizen, czyli dążenia do doskonałości przez ciągły rozwój. Właśnie dlatego pojazdy z logo „K” na masce reprezentują najwyższą jakość, z której słyną wyroby z Kraju Kwitnącej Wiśni.

Produkty Kubota oferowane na rynku polskim są owocem ponad 90 lat doświadczeń w wytwarzaniu silników spalinowych oraz ponad 50 lat rozwoju ciągników rolniczych, a nowoczesna technologia łączy się w nich ze sprawdzonymi, genialnie prostymi rozwiązaniami. Konstrukcje te dowiodły swojej bezawaryjności w najróżniejszych warunkach: od pól ryżowych Dalekiego Wschodu, poprzez ogromne farmy Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej, aż po gospodarstwa Polski i Europy.

Placeholder

Technologia

Zaawansowana technologia ciągników Kubota jest szczególnie widoczna we flagowej serii M7002.
Wielofunkcyjny podłokietnik, przyjazny dla użytkownika wyświetlacz K-Monitor, zwiększona pamięć funkcji zarządzania pracą na uwrociach i zoptymalizowana funkcja automatycznego prowadzenia to tylko niektóre przykłady najnowszych rozwiązań wspierających pracę operatora.
Ergonomia stanowi wiodącą cechę kabin Kubota.

W ciągnikach serii M7002 operator może cieszyć nowym, bardziej komfortowym fotelem, udoskonalonym wygłuszeniem oraz łatwością dostępu do wszystkich najważniejszych przycisków i dźwigni.

Features

UNIKALNE CECHY

Użytkowanie ciągników Kubota ułatwiają mądre i przydatne na co dzień rozwiązania. Seria M7002 oferuje światła robocze w technologii LED dla lepszej widoczności, nowe przyciski z tyłu traktora ułatwiające agregowanie maszyn towarzyszących, opcjonalne, elektrycznie regulowane lusterka i nowy kształt wydechu.

Wszystkie ciągniki Kubota wyróżniają się niezwykle dopracowaną jednostką napędową o wyjątkowych właściwościach. Maksymalny moment obrotowy osiągany jest przy niskiej prędkości silnika, co sprzyja niskiemu zużyciu paliwa. W przypadku ciągnika Kubota M7002 operator może korzystać z maksymalnego mementu obrotowego już przy 1500 obr/min.